проекти рішень на черговий виконком

Автор: Секретар от 25-09-2020, Прочитали: 134

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

проект   РІШЕННЯ

 

від 2020 року                                                             

с. Новофедорівка

 

Про затвердження

робочого проекту та

надання дозволу на

попередню оплату

 

Відповідно до Постанови КМУ від 11 травня 2011 року «Про затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», підпункту 1 пункту «а» частини 1 статті 31 Закону України " «Про місцеве самоврядування в Україні», та на виконання наказу Державної казначейської служби України від 14.06.2018 року № 204 «Про внесення змін до методичних рекомендацій щодо переліку підтверджуючих документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та проведення платежів», відповідно до Постанови КМУ від 04 грудня 2019 року № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт, послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» виконавчий комітет сільської ради,

В И Р І Ш И В:

І. Затвердити робочий проект капітального ремонту проїзної частини

вул. Шкільна ( від пров.1 до вул. Д.Бідного) в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області кошторисною вартістю 2374,493 тис. грн.

І.1. Надати  дозвіл сільському голові Лахтадир О.В. на здійснення

попередньої оплати по капітальному ремонту проїзної частини вул. Шкільна     (від пров.1 до вул. Д.Бідного) в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області у розмірі 30 % від загальної договірної вартості робіт на строк не більше трьох місяців.

ІІ. Затвердити робочий проект капітального ремонту проїзної частини

пров. Маячний ( від вул. Шкільної до вул. Морської) в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області кошторисною вартістю 1972,041 тис. грн.

ІІ.1. Надати  дозвіл сільському голові Лахтадир О.В. на здійснення

попередньої оплати по капітальному ремонту проїзної частини пров. Маячний  (від вул. Шкільної до вул. Морської)  в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області у розмірі 30% від загальної договірної вартості робіт на строк не більше трьох місяців.

ІІІ.  Затвердити робочий проект капітального ремонту проїзної частини вул. Морської ( від пров.1 до пров. 2) в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області кошторисною вартістю 2047,975 тис. грн.

І.1. Надати  дозвіл сільському голові Лахтадир О.В. на здійснення

попередньої оплати по капітальному ремонту проїзної частини вул. Морської    (від пров.1 до пров. 2) в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області у розмірі 30 % від загальної договірної вартості робіт на строк не більше дванадцяти  місяців.

ІV. Контроль за виконання даного рішення покласти на в.о. головного

бухгалтера Лактіонову А.А.         

 

Голова виконкому                                            О.В. Лахтадир

<!-- [if !supportLineBreakNewLine] --> <!-- [endif] -->

Секретар виконкому                                             Т.М.Грабован

Категорія: Новини та оголошення