інвентаризація земель

Автор: Виктория от 30-06-2020, Прочитали: 98

                                                    ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території Голопристанського району

 

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» (м. Київ), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах (Гладківської ОТГ; Збур’ївської сільської ради; Малокопанівської сільської ради; Новозбур’ївської сільської ради; Новософіївської сільської ради; Садівської сільської ради; Новофедорівської сільської ради; Чорноморської сільської ради; Чулаківської ОТГ) Голопристанського району у Херсонській області.

ТОВ «ЮНЕКС КОНСАЛТІНГ» буде здійснювати погодження меж земельних ділянок суміжних землевласників (землекористувачів) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землевласників (землекористувачів) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресою вул. Першого Травня, 47, м. Гола Пристань.

 

 

07 липня 2020 р. о 15:00.                                                                 

 

 

У разі відсутності суміжних землекористувачів (землевласників) для погодження документацій, відповідно до Наказу Держкомзему України №376 від 18.05.2010 р. «Про затвердження інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками» зі змінами та доповненнями, межі вважаються погодженими.

 

З метою отримання правової консультації та додаткової інформації звертайтесь за телефоном: 044-270-50-80; 067-992-88-75 або пишіть на електронну пошту (email): info@unex.kiev.ua

 

Категорія: Новини та оголошення