Сучасний швидкісний Інтернет в Залізному Порту

Автор: admin от 25-02-2018, Прочитали: 698

Сучасний швидкісний Інтернет в Залізному Порту

 

Сучасний швидкісний Інтернет в Залізному Порту

 

Починаючи з осіні жителям Залізного Порту доступне підключення до сучасного швидкістного, отоволоконного інтернету із гарантованою швидкістю до 100 Мбіт/с., в новій мережі яка була побудована в селі.


Послуги доступу до Інтернет надає провайдер ТОВ «НПК «HOME NET».

  

Компанія ТОВ «НПК «HOME NET» працює на ринку телекомунікацій з 2005 року!

  

За цей час компанія виросла з невеликого провайдера до національного оператора. ТОВ «НПК «ХОУМ-НЕТ» перша в Україні, яка змогла за короткий час надати якісну послугу Інтернет по оптоволоконному кабелю у приватний сектор. Сьогодні компанія ТОВ «НПК «HOME NET» обслуговує понад 200 населених пунктів, кількість яких постійно зростає.

 

Підключення до мережі здійснюється за сучасною технологією PON, яка дозволяє отримати доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1Гбіт/с. Особливістю підключення є заведення оптоволоконного кабелю безпосередньо в будинок, що гарантує найвищу якість послуги, стабільну швидкість і надійне з'єднання.

 

Підключаючись до мережі ТОВ «НПК «HOME NET», Ви отримуєте значно якіснішу послугу, ніж абоненти супутникового Інтернету, радіо Інтернет Wi-Fi, мобільного Інтернету, ADSL та інші.

 

* На сьогодні якісний Інтернет на швидкості до 30 Мбіт/с та до 100 Мбіт/с для фізичних осіб доступний всього лише за 125 та за 150 грн. в місяць.

 

* Також існує послуга «Пауза» на 3, 6, для жителів с. Залізний Порт аж на 9 місяців!

 

Замовити підключення є можливість за одним з вказаних телефонів:
(068) 408-18-58
(099) 09-39-133

 

 

Категорія: Новини та оголошення