Шановні платники податків!

Автор: Виктория от 14-03-2017, Прочитали: 621

Шановні  платники  податків!

 

Не  зволікайте  та  не  марнуйте  часу!

Виконуйте  свій

 конституційний  обов’язок –

декларуйте  свої  доходи  

та  звітуйте  вчасно!

 

         З метою інформування широкого кола громадськості Новофедорівська сільська рада повідомляє, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування громадянам своїх доходів, отриманих у 2016 році, яка є одним із інструментів підвищення податкової культури громадян та виховання сумлінного їх ставлення до сплати податків.

         Податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2016 році, слід подати до 1 травня. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017 року. Декларація подається громадянами до органів державної фіскальної служби за місцем їх реєстрації.

        Нагадуємо що, з 01 січня 2017 року змінено форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), яку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

        Зміни у формі декларації здійснено для зручності та скорочення часу, що витрачається платниками податків на заповнення декларації, а також з урахуванням змін до податкового законодавства. Кількість додатків до декларації зменшено з чотирьох до двох. У зв’язку із запровадженням ставки податку у розмірі 18 відсотків замість 15/20 відсотків, скасовано додаток до декларації, який передбачав здійснення перерахунку податку на доходи фізичних осіб при отриманні доходів від двох та більше податкових агентів,  у випадках передбачених п.п. «є» п. 176.1 Податкового кодексу України (далі – Кодекс). Отже, тепер платники податків за результатами річного декларування не повинні проводити перерахунок податку на доходи фізичнихосіб та заповнювати окремий додаток. Також для зручності громадян скасовано додаток до декларації, в якому здійснювався розрахунок податкових зобов’язань з отриманих іноземних доходів. Тепер сума отриманих іноземних доходів (перерахованих у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів), відповідні податкові зобов’язання, інформація щодо країни походження доходу та назви валюти відображається в декларації без заповнення окремого додатку.

        Отже, на сьогодні у додатках до декларації платник здійснює розрахунок податкових зобов’язань лише за доходами, база оподаткування яких розраховується з урахуванням понесених витрат, а саме: при визначенні інвестиційного прибутку (додаток Ф1) та при розрахунку податкових зобов’язань самозайнятими особами (д. Ф2)

        Крім того, для зручності платників податків у відповідних рядках декларації (додатків до неї) зазначені ставки податку на доходи фізичних осіб та військово гозбору.

         Також, громадяни, які отримали доходи від продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна, які згідно з Кодексом не підлягають оподаткуванню, при заповненні декларації такі доходи відображають у окремому рядку.

         В податковій інспекції Голопристанського району, як і завжди, створені усі умови для участі громадян в кампанії декларування своїх доходів.   Подати декларацію про майновий стан і доходи можна  особисто або через уповноважену на це особу; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

 

Всю необхідну інформацію

щодо порядку заповнення та подання декларації

можна отримати у Голопристанському відділенні Цюрупинської ОДПІ Головного управління ДФС

у Херсонській області

 за адресою:м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 19

або за телефонами: 2-27-45, 2-25-00, 2-10-36

 

Новофедорівська сільська рада

Категорія: Новини та оголошення