Шановні громадяни!!!!

Автор: Яна от 24-02-2017, Прочитали: 493

Відповідно до податкового законодавства та до діючого законодавства України в сфері земельних відносин, громадяни, які використовують самостійно земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, її власник повинен сплачувати податок з доходів, отриманих від реалізації вирощеної на ній продукції, оскільки таке виробництво прирівнюється до ведення підприємницької діяльності, а відповідно повинно сплачувати податки. Тому власники земельних ділянок повинні подавати податкову декларацію з плати за землю в термін до 01травня  2017 року до Голопристанського відділення Цюрупинської об’єднаної державної податкової інспекції та сплачувати плату за землю як суб’єкт підприємницької діяльності.

Шановні платники вищезазначеного виду податку, Ви маєте можливість отримати в сільській раді бланк зазначеної декларації, зразок її оформлення та рахунок на оплату. За довідками звертатись до інспектора по податкам сільської ради Альбах Світлани Михайлівни понеділок с. Новофедорівка в приміщенні сільської ради та вівторок, середа, четвер, п’ятниця  с. Залізний Порт приміщення сільської ради каб. № 3 контактний тел. 0962837768.

Подати  податкову декларацію з плати за землю необхідно до 01 травня 2017 року до Голопристанського відділення Цюрупинської об’єднаної державної податкової інспекції м. Гола Пристань вулиця 1 Травня, 19  контактний тел. 2-67-71.

 

Категорія: Новини та оголошення