БОРОТЬБА З НЕЗАКОННИМ ВИРОБНИЦТВОМ ТА ОБІГОМ АЛКОГОЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Автор: Виктория от 14-11-2016, Прочитали: 549

БОРОТЬБА  З  НЕЗАКОННИМ  ВИРОБНИЦТВОМ

 ТА ОБІГОМ  АЛКОГОЛЬНОЇ  ПРОДУКЦІЇ

 

        Новофедорівська сільська рада закликає усіх громадян за жодних обставин не купувати і не вживати алкоголь невідомого походження, оскільки це може стати причиною важких, часто непоправних порушень здоровя.

         Крім того, нагадуємо суб’єктам господарювання роздрібної торгівлі про відповідальність за реаліза-цію фальсифікованої алкогольної продукції ( ст. 17 Закону України "Про державне регулювання вироб-ництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

        Згідно з ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України, незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, - карається штрафом від п’ятисот до тисячі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. Незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становить загрозу для життя і здоровя людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело для отруєння людей чи інших тяжких наслідків, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Задля запобігання незаконного виробництва та обігу алкогольної продукції сільська рада просить у разі виявлення місць виготовлення та збуту фальсифікованої алкогольної продукції негайно повідомити за телефоном Голопристанського відділення Новокаховського відділу Головного управління Національної поліції в Херсонській області 102

 для прийняття заходів відповідного реагування.

Новофедорівська сільська рада

Категорія: Новини та оголошення