інформація

Автор: Секретар от 19-03-2020, Прочитали: 120

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

 

с. Новофедорівка                     № …

 

Про  закріплення

прилеглої території

 

Розглянувши лист гр. Лілякевич В.А. про закріплення прилеглої території до земельної ділянки, розташованої по вулиці Шкільній, 59-В           в селі Залізний Порт, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, покращення естетичного вигляду та позитивного іміджу курортного села Залізний Порт, відповідно до рішення сесії № 561  від 09 липня 2014 року  "Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради", п. 7 ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування",  виконавчий комітет сільської ради,

 

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за гр. Лілякевич В.А. прилеглу територію до земельної ділянки з кадастровим номером 6522384300:02:062:0005 розташованої по вулиці Шкільній, 59-В в селі Залізний Порт, без права розміщення МАФ та інших конструкцій з можливістю безперешкодного проходу громадян по набережній, згідно плану – схеми,  що додається.

2. Гр. Лілякевич В.А. провести за власні кошти і власними силами комплекс робіт з облаштуванням тротуарних доріжок тротуарною плиткою,  обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного стану території, покращання її естетичного вигляду з урахуванням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради та інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

 

3.    Зобов’язати гр. Лілякевич В.А.:

3.1. Утримувати в належному санітарному стані прилеглу територію, дотримуватися Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради, інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою.

3.2. Не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів благоустрою населеного пункту с. Залізний Порт.

3.3. Відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.

3.4. Забезпечувати власними силами за власні кошти належне утримання і своєчасний ремонт прилеглої території.

3.5 Допускати на прилеглу територію аварійно-рятувальні та інші служби для здійснення заходів щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

4.  Рекомендувати гр. Лілякевич В.А. :

4.1 З метою охорони громадського порядку та безпеки громадян на прилеглій території забезпечити наявність та належне функціонування вуличних засобів відеоспостереження.

     5. Контроль за виконанням данного рішення покласти на  голову виконавчого комітету  Лахтадир О.В.

 

Голова виконкому                      О.В. Лахтадир

 

Секретар виконкому                     Т.М. Грабован

Категорія: Информация