Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сільської ради

Автор: Яна от 11-05-2017, Прочитали: 754

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Новофедорівської сільської ради  «Про затвердження Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території Новофедорівської сільської ради».

Відповідно до вимог Закону України від  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект рішення Новофедорівської сільської ради «Про затвердження Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації на території Новофедорівської сільської ради».

   Розробник: виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.     Проект спрямований на  впорядкування розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами й інформації на території сільської ради.

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті:  <silrada@zhelezny-port.kherson.ua>

       Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: 75652, Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт  вул. Шкільна, адмінбудівля  Новофедорівської  сільської ради та с. Новофедорівка, вул. Незалежності, 22.

                                                                            Новофедорівська сільська рада.

 

Категорія: Регуляторна діяльність