Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сільської ради

Автор: Яна от 11-05-2017, Прочитали: 406

                                                ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Новофедорівської сільської ради «   Порядок розміщення та демонтаж тимчасових споруд на території Новофедорівської сільської ради (с. Новофедорівка та с. Залізний Порт) Голопристанського району».   Відповідно до вимог Закону України від  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект рішення Новофедорівської сільської ради  «Порядок розміщення та демонтаж тимчасових споруд на території Новофедорівської сільської ради (с. Новофедорівка та с. Залізний Порт) Голопристанського району».     

  Розробник: виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.     Проект спрямований на   врегулювання діяльності у сфері розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Новофедорівської сільської ради.          

Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті:  <silrada@zhelezny-port.kherson.ua>

       Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: 75652, Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт  вул. Шкільна, адмінбудівля  Новофедорівської  сільської ради та с. Новофедорівка, вул. Незалежності, 22.

                                                                            Новофедорівська сільська рада.

 

Категорія: Регуляторна діяльність