внесення доповнень до програми ЖКГ

Автор: Виктория от 15-02-2012, Прочитали: 1193

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про внесення доповнення до програми        
розвитку житлово-комунального госпо-
дарства, водозабезпечення та  благоуст-
рою  сіл Новофедорівської територіаль-
ної громади на 2011-2014 роки


    З метою створення та підтримання повноцінного життєвого середовища, подальшого розвитку населених пунктів сільської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства,  відповідно до п.5 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 882-VІ від 15.01.2009 року, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

В  И Р І Ш И Л А :

1.    Затвердити  доповнення  до сільської програми
розвитку житлово-комунального господарства, водозабезпечення та благоустрою сіл Новофедорівської територіальної громади на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням шостої сесії шостого скликання № 36 від 05.01.2011 року, а саме:  в розділ «Основні напрямки програми» внести пункт:
«22. відшкодування втрати підприємству КПП «Світанок», що пов’язані із затвердженням цін/тарифів на житлово-комунальні послуги  найнижчими від розміру екологічно обґрунтованих витрат по їх виробництву».  
2.    Заступнику сільського голови з питань виконавчих органів
Камінському В.В. здійснювати контроль за її виконанням.
    3. Директору КПП «Світанок» Білому Ю.В. в червні та в грудні  звітувати про хід та результати виконання даної програми.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Сільський голова                                                 С.В.Руденко
Категорія: Регуляторна діяльність