Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту

Автор: Яна от 25-07-2016, Прочитали: 816

Звіт про повторне відстеження результативності рішення Новофедорівської сільської ради № 561 від 09 линня 2014 року "Про затвердженняПравил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради.

    Назва регуляторного акта : рішення Новофедорівської сільської ради № 561 від 09 липня 2014 року"Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради.(далі – Правила благоустрою).

Регуляторний орган : Новофедорівська сільська рада.
    Цей звіт розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
    Правила благоустрою території Новофедорівської сільської ради містять загально-обов’язкові норми, що регулюють належне утримання та раціональне використання території сільської ради, організацію упорядкування, за порушення яких настає відповідальність, передбачена законодавством України, а також визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти та порядку на території Новофедорівської сільської ради..
    Порушення Правил благоустрою території Новофедорівської сільської ради тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством.
    Справи з порушення Правил благоустрою розглядаються на засіданні адміністративної комісії Новофедорівської сільської ради. За період дії регуляторного акта «Правила благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради» порушено 34 адміністративні справи щодо порушення Правил благоустрою на території сільської ради.

    Дія Правил благоустрою території Новофедорівської сільської ради є задовільною та результативною і відповідає вимогам санітарного утримання території у забезпеченні чистоти і порядку на території  сільської ради.

Категорія: Регуляторна діяльність