Проект рішення

Автор: Яна от 6-06-2016, Прочитали: 327

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМА СЕСІЯ VII CКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

 

 

від      2016 року                                                                             №

с. Залізний Порт

 

Про затвердження «Порядку встановлення,

оплати та використання коштів пайової

участі замовників (забудовників) на розвиток

інженерно – транспортної  та соціальної

інфраструктури на території Новофедорівської сільської ради

 

З метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку населених пунктів Новофедорівської сільської ради, належного утримання та розвитку інженерно–транспортної та соціальної інфраструктури сіл Залізний Порт та Новофедорівка, відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, керуючись ст.9, ст.12, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», сільська рада,

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Порядок встановлення, оплати та використання коштів пайової участі замовників (забудовників) на розвиток інженерно – транспортної  та соціальної інфраструктури на території Новофедорівської сільської ради» (Додаток № 1)

2. Затвердити наступні документи:

2.1. Форму договору про пайову участь  замовника  у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сіл Залізний Порт та Новофедорівка із додатками.

2.2. Затвердити Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новофедорівської сільської ради.

3. Уповноважити сільського голову Лахтадир О.В. на підписання договорівпро пайову участь  замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сіл Залізний Порт та Новофедорівка.

4. Рішення виконавчого комітету № 33 від 27.08.2016 року визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                                О.В.Лахтадир

Категорія: Регуляторна діяльність