ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Автор: Яна от 6-06-2016, Прочитали: 1047

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Новофедорівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Новофедорівської сільської ради  «Про затвердження «Порядку встановлення, оплати та використання коштів пайової участі замовників (забудовників) на розвиток інженерно – транспортної  та соціальної інфраструктури на території Новофедорівської сільської ради».

Головний розробник проекту: виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.

Метою прийняття рішення є забезпечення ефективного механізму та вдосконалення порядку залучення коштів пайової участі (внесків) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури сіл Новофедорівка та Залізний Порт.

            Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті:  <silrada@zhelezny-port.kherson.ua>

       Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: 75652, Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт  вул. Шкільна, адмінбудівля  Новофедорівської  сільської ради та с. Новофедорівка, вул. Леніна, 22 Новофедорівська сільська рада.

Категорія: Регуляторна діяльність