ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Новофедорівської сільської ради «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послу

Автор: Виктория от 5-02-2016, Прочитали: 928

                                                      ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту рішення Новофедорівської сільської ради «Про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги КПП «Світанок» по водопостачанню, водовідведенню, вивозу та захороненню ТПВ»

  Відповідно до вимог Закону України від  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

проект рішення Новофедорівської сільської ради  ««Про затвердженняекономічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги КПП «Світанок» по водопостачанню, водовідведенню, вивозу та захороненню ТПВ»

  Розробник: директор КПП «Світанок» Білий Ю.В. та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Цинчик Я.В.

  Проект спрямований на: забезпечення сталого функціонування водопостачання, водовідведення, вивозу та захоронення ТПВ шляхом корегування діючих тарифів; надання більш якісних послуг населенню; забезпечення беззбитковості КПП «Світанок».

  Проект регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті:  <silrada@zhelezny-port.kherson.ua>

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

  Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту приймаються письмово протягом місяця з дня оприлюднення   за адресою: 75652, Херсонська область Голопристанський район с. Залізний Порт  вул. Шкільна, адмінбудівля  Новофедорівської  сільської ради та с. Новофедорівка, вул. Леніна, 22 Новофедорівська сільська рада.

Категорія: Регуляторна діяльність