пояснювальна записка до проекту програми розвитку закладів культури

Автор: Виктория от 6-03-2014, Прочитали: 1581

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Пояснювальна записка

 

 До проекту програми розвитку закладів культури на території сільської ради

                                                       на 2014-2016 роки.

 

1.      Обгрунтування необхідності прийняття акта.

       

Проект програми необхідно прийняти , так як на сучасному рівні важливим завданням держави і суспільства залишається розвиток культури – рушійної сили стабілізації життя нації, її духовного відродження. Вирішення завдання значною мірою залежить від перебудови та підвищення ефективності роботи закладів та установ культури. На сьогодні значна частина суспільства вбачає вихід із становища в розвитку культури у модернізації та збереження культурної спадщини.

 

2.     Мета Програми.

 

       Метою Програми є підтримка закладів культури, підвищення ефективності і модернізації їх діяльності, об?єднання зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування для поліпшення умов роботи культурно-просвітницьких закладів сільської ради.

 

3.      Стан нормативно-правової бази.

 

             Процеси реформування галузі культури села не відповідають бажаній динамиці та  потребують відповідної уваги. Особоливо в плані фінансово-матеріального забеспечення закладу культури з метою пакращення якісті проведень культурно-масових заходів на території сільської ради. Важливо відзначити необхідність покращення умов праці особливо в осіннє-зимовий період. Це стосується температурного режиму всередині будівлі, що не відповідає нормам. Гостро стоїть проблема проведення внутрішніх ремонтних робіт і т.ін.

 

4.      Фінансово-економічне обгрунтування .

 

      Фінансування заходів Програми здійснюється відповідно до чинного заканодавства за рахунок коштів державного, місцевого , районного бюджету а також джерел не заборонених законодавством.

 

5.      Прогноз соціально-економічних та інших наслідків.

 

           В умовах політичних та економічних реформ першочерговим завданням установ, закладів та творчих колективів гвлузі є діяльність, спямована на збереження і розвиток культурної інфраструктури села, закріплення позитивних тенденцій у культурній сфері.

Категорія: Регуляторна діяльність