Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

Автор: Виктория от 14-02-2013, Прочитали: 1124

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 08.02.2013 року                                                                380  

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо зміни цільового

призначення земельної ділянки

 

 Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради  з земельних питань, керуючись  ст. 12,19, 20 Земельного Кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного використання під розміщення магазину площею 100 кв.м в селі Залізний Порт вул.. Шкільна, 43-Г гр. Бондар Людмилі Володимирівні.

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок у власності для ведення ОСГ на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Залізний Порт вул. Морська  гр. Поповій Галині Володимирівні ділянка № 1  площею 0,10 га згідно Державного акту серія ЯЗ № 304798, ділянка № 2 площею 0,1394 га згідно Державного акту серія Яз № 304797.

3. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного призначення під розміщення магазину, кафе площею 212 кв.м в с. Залізний Порт вул.. Морська,1-ж гр. Федоренко Максиму Євгеновичу.

4. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі комерційного призначення під розміщення торгових ларків площею 50,0 кв.м в с. Залізний Порт вул. Морська,1-з гр. Федоренко Максиму Євгеновичу.

5. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок із земель у власності для будівництва індивідуального гаражу на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Залізний Порт вул.. Морська  ділянка № 1 площею 0,010 га – згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯЖ № 643688, ділянка № 2 площею 0,0082 га – згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯЖ № 643689 гр. Вовчуку Максиму Григоровичу.

6. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок Стабровській Олені Олександрівні  ділянка № 1 згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯИ № 281936 для будівництва індивідуального гаражу площею 0,01 га на землі для індивідуального дачного будівництва в с. Залізний Порт  вул. Шкільна, ділянка № 2 згідно Державного акту на право власності на землю акт серія ЯИ № 81937 для будівництва індивідуального гаражу площею 0,01 га на землі для індивідуального дачного будівництва в с. Залізний Порт вул. Шкільна.

7. Виготовлені проекти землеустрою подати на розгляд сільської ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                                    С.В.Руденко

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради