містобудівні умови і обмеження

Автор: Виктория от 5-10-2011, Прочитали: 702

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

  НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28.09.2011 року     106 

с. Новофедорівка

 

Про надання містобудівних

умов і обмежень забудови

земельних ділянок

 

         Розглянувши заяви гр. Марцінко І.Н., Каліна В.М., Шемчук В.П.  та подані документи стосовно надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних, відповідно до статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 6, 8, 26, 29, Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 07 липня 2011 року № 109 «Про Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх  склад та зміст», керуючись п. 1 ст.11, ст. 52, п. 6, ст. 59, п. 1 ст. 73, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:

- гр. Марцінко Ірині Несторівні для проектування будівництва трьох поверхового житлового будинку розміром 16 ?25 м по вулиці Шкільна с. Залізний Порт.

- гр. Каліну Віталію Михайловичу на проектування будівництва чотирьох поверхового дачного будинку розміром 22 ? 6 м  + 16 ? 6 м та господарські споруди і будівлі 12 ? 21 м, спортивного майданчика 32,5?19м, туалету 4?2 м, літнього душу 4?2 м, та кам’яного паркану по вулиці Чорноморська в с. Залізний Порт.

- гр. Шемчук Володимиру Петровичу на проектування будівництва добудови четвертого поверху житлового будинку розміром 17,8?8,25м, та прибудови одноповерхового підсобного приміщення розміром 12?6м по вулиці Морська 25я,  с. Залізний Порт.

2.     Відділу Регіонального розвитку, містобудування та архітектури

районної державної адміністрації ( Кузнецова Є.О.) підготувати та надати замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

3.     Замовнику :

            В місячний термін отримати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єкта містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.

            Надати розроблений робочий проектна погодження до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

4.     Взяти до відома,що :

            Проектна документація на будівництво об’єктів розробляються з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних та  дотримання вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі вимог допустимості для інвалідів та інших мало мобільних груп населення , та затверджується замовником.

            Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта. При зміні намірів забудови замовник, якщо вони відповідають містобудівній документації, він отримує нові містобудівні умови та обмеження.

            Завдання на проектування складається замовником та проектувальником з урахуванням містобудівних умов та обмежень. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень не допускаються .

            Роботи здійснюються після оформлення дозволу на виконання будівельних робіт інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю у відповідності з погодженою та затвердженою документацією згідно з чинним законодавством України.

5.     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника

сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

  

Голова виконкому                                                              Руденко С.В.

Категорія: Рішення сільської ради