будівельний паспорт забудови орендованої земельної ділянки

Автор: Виктория от 5-10-2011, Прочитали: 917

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28.09.2011 року        107  

с. Новофедорівка

 

 

Про видачу будівельного

паспорту забудови орендо-

ваної земельної ділянки

 

 

         Розглянувши заяву  ФОП Бабіча А.М. щодо намірів забудови земельних ділянок, додані до заяви документи, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», статтями 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 від 05.07.2011, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за N 902/19640, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

         1.Видати будівельний паспорт забудови орендованої земельної ділянки:

           - ФОП Бабічу Андрію Миколайовичу, на будівництво  одноповерхового пневматичного тиру  (загальною площею до 300 кв.м.) розміром 6.7?11.5 м, біля бази відпочинку «Мрія» в с. Залізний Порт. 

      2. Відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації ( Кузнєцовій Є.О.) забезпечити:

      2.1 Складання та видачу будівельних паспортів зазначеним у пункті 1 цього рішення замовникам.

      2.2 Реєстрацію будівельних паспортів у журналі реєстрації, або автоматизованій системі електронного документообігу.

      2.3 Зберігання 2-го примірника будівельного паспорту у відділі архітектури РДА.

      3. ФОП Бабічу А.М., зазначеному у пункті 1 цього рішення, після отримання будівельного паспорта забудови орендованої земельної ділянки:

      3.1 Оформити право на виконання будівельних робіт в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області.

     3.2 При проектуванні і будівництві об’єктів містобудування додержуватися вимог, визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

    3.3 Забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів шляхом реєстрації відповідною Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

    4. Роз’яснити  ФОП Бабічу А.М., що чинним законодавством України:

    4.1 Експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, неприйнятих в експлуатацію, забороняється.

    4.2 У разі будівництва об’єкту загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 10 % загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

 

Голова виконкому                                                                        С.В. Руденко

Категорія: Рішення сільської ради