продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність Тамарі Л.І.

Автор: Виктория от 25-09-2012, Прочитали: 2777

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

від 19.09.2012 року                                                                    №337

с.Новофедорівка                                                     

 

Про затвердження технічної

документації із землеустрою

звіту про експертну грошову

оцінку та продаж земельної ділянки

несільськогосподарського

призначення у власність Тамарі Л.І.

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з  земельних питань, керуючись  Конституцією України, ст.ст. 12, 116, 127, 201 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

ВИРІШИЛА:

      

1. Затвердити розроблену відповідно до рішення сільської ради № 937 від 04.03.2010 року технічну документацію із землеустрою щодо складання Державного акту на право власності на земельну ділянку та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0475 га, що відводиться у власність шляхом викупу Тамарі Ларисі Іванівні  під розміщення магазину «Хозтовари», котельні «Хлібний ларьок» в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області вул. Шкільна, 70-Б , з урахуванням проходження комунікацій Новофедорівської сільської ради з визначенням сервітутних проходів з обмеженням використання.

2. Продати у власність Тамарі Л.І. земельну ділянку площею 0,0475 га, яка розташована на території Новофедорівської сільської ради в с. Залізний Порт вул. Шкільна, 41-А Голопристанського району Херсонської області під розміщення магазину «Хозтовари», котельні «Хлібний ларьок».

3. Затвердити ціну і умови продажу земельної ділянки зазначеної в п.2 даного рішення в розмірі 92100 грн. (дев’яносто дві тисячі 100 гривень).

4. Доручити сільському голові Руденко С.В. укласти від імені сільської ради договір куплі - продажу зазначеного в п.2  даного рішення земельної ділянки, а також сформулювати інші необхідні для вчинення цієї угоди документи.

5. Голопристанському відділу земельних ресурсів відвести земельну ділянку в натурі (на місцевості) в терміни визначені Договором купівлі – продажу та видати Державний акт на право власності на землю, при умові повної сплати вартості за земельну ділянку.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бюджетну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                                                    С.В.Руденко

 

<!--[if gte mso 9]> <!--[if !mso]> st1\:*{behavior:url(#ieooui) } <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення сільської ради