Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 12-10-2020, Прочитали: 57

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СОРОК  ДРУГА  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                           РІШЕННЯ

 

від 07 жовтня 2020 року                                        622

с. Новофедорівка

 

Про надання додаткової

відпустки сільському голові

Лахтадир О.В.

 

          Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання додаткової відпустки за стаж для посадової особи ОМС, відповідно до графіку відпусток на 2020 рік, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись статтею 6 Закону України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі» (зі змінами), статті 21 Закону України №2493-ІІІ від 07.06.2001«Про службу в органах місцевого самоврядування»  та Постановою КМУ №250 від 27.04.1994 «Про порядок і умови надання державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування додаткових оплачуваних відпусток», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,   

 

В И Р І Ш И Л А:

       

1.Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради, Лахтадир Олені Василівні, додаткову відпустку за стаж роботи посадової особи в ОМС (понад 20 років), за термін праці з 03 листопада 2019 року по 02 листопада 2020 року, на 15 календарних днів з 12 жовтня 2020 року по 27 жовтня 2020 року включно.

2.На вищезазначений період відпустки сільського голови Новофедорівської  сільської ради  Лахтадир О.В. відповідно п.1 даного рішення, обов’язки сільського голови покласти на секретаря Новофедорівської сільської ради  Грабован Т.М. 

      3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

      4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                          О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради