рішення № 589 від 14.07.2020

Автор: Виктория от 20-07-2020, Прочитали: 34

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ШОСТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 14 липня  2020 року                                        589

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проектів

землеустрою щодо передачі

у власність  земельних ділянок

для товарного сільськогосподарського

виробництва, часка (пай)

 

         Розглянувши заяви громадян та додані матеріали, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 93, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, ст. 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

В И Р І Ш И Л А:

         1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам, а саме:

1.1.гр. Тригуб Петру Івановичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  4/5 частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 11.

1.2. гр. Біленко Наталії Яківні, щодо надання їй дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 20.

2.Громадянам зазначених в пункті 1 цього рішення  замовити виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження.               

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

Сільський голова                                   О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради