Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 17-06-2020, Прочитали: 101

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 11 червня 2020 року                               №571

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проекту

землеустрою щодо передачі

у власність земельної ділянки 

 

   Розглянувши заяви громадян та додані графічні матеріали, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 116,118,121, 186 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність громадянам, а саме:

-Гр. Гурнак Сніжані В’ячеславівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Новофедорівка, вул.    Першотравнева, б/н.

-Гр. Панченку Михайлу Івановичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Новофедорівка, вул.   Першотравнева, б/н.

-Гр. Комогорцеву Станіславу Вадимовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,1000 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул.  Садова, б/н.

-Гр. Шуляковій Людмилі Євгенівні під індивідуальне гаражне будівництво, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0080 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул.  Морська, біля будинку 1.

-Гр. Бахонок Роману Романовичу  під індивідуальне дачне будівництво, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, Шкільна згідно рішення Херсонського окружного адміністративного суду справа №540/2492/19

         2.Громадянам зазначених у пункті 1 даного рішення, замовити виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження. 

         3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                     О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради