Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 17-06-2020, Прочитали: 24

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА  СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 11 червня 2020 року                     №566

с. Новофедорівка

 

Про внесення в рішення сесії №42 від

30.03.2016 «Про затвердження економічно

обґрунтованих тарифів на комунальні

послуги КПП «Світанок» по водопостачанню,

водовідведенню, вивозу та захороненню ТПВ»

 

     Розглянувши лист КПП «Світанок» та додані до нього матеріали, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, соціального захисту та житлово-комунального господарства, керуючись ст. 7, 31 Законом України «Про житлово-комунальні послуги» із змінами,  Законом України «Про  відходи», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Постановою КМУ «Порядок формування тарифів на послуги з вивезення від 26.07.2006 №1010  зі змінами,  відповідно до рішення сесії сільської ради №670 від 07.07.2015 року «Про затвердження порядку подання та розгляду розрахунків економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг для встановлення тарифів на відповідні послуги на території сільської ради», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 

В И Р І Ш ИЛ А:

 

       1.Внести зміни до рішення п’ятої сесії VІІ скликання а саме до п.1 цього рішення в частині затвердження економічно обґрунтованих тарифів на комунальні послуги КПП «Світанок», а саме:

- на послуги із захоронення ТПВ ( за 1 куб.м) для населення та бюджетних організацій, інші споживачі – 79,65 грн. за 1 м.куб.

     2. Затвердженні тарифи  відповідно до внесених змін в п.1 даного рішення ввести в дію на території Новофедорівської сільської ради  з 01 липня 2020 року.

      3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти, охорони здоров’я, сім’ї, соціального захисту та житлово-комунального господарства та директора КПП «Світанок».

 

                       

Сільський голова                       О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради