Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 25-03-2020, Прочитали: 149

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 18 березня 2020 року                             558

с. Новофедорівка

 

Про проведення земельних торгів

у формі аукціону з  продажу права

оренди земельної ділянки

 

Керуючись нормами статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення прозорого механізму набуття права оренди на земельні ділянки комунальної форми власності, збільшення надходжень та залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити перелік земельних ділянок (лотів) комунальної власності Новофедорівської сільської ради для продажу права оренди у розмірі річної орендної плати на них на земельних торгах, стартовий розмір річної орендної плати, крок торгів, розмір гарантійного внеску та умови продажу лотів на земельних торгах (додається).

2. Провести земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки зазначені у додатку до цього рішення, відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», та продати право оренди у розмірі річної орендної плати на земельні ділянки переможцю аукціону. За результатами торгів передати переможцю торгів земельну ділянку у користування на умовах, визначених в договорі оренди землі.

3. Визначити виконавцем земельних торгів ТОВ «Агро Хаммер Прайс»      в особі директора Карпенко Н.І. (код ЄДРПОУ 42960201). Земельні торги провести за місцезнаходженням виконавця: м. Херсон вул.Перекопська,буд.169, зал для проведення торгів.

4.  Відповідно до п. 5 ст. 135, п. 5 ст. 136 Земельного кодексу України фінансування організації і проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку та проведення земельних торгів  між організатором торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються переможцем аукціону у розмірі, визначеному Земельним кодексом України.

Переможець земельних торгів здійснює відшкодування витрат  на підготовку лотів до продажу на земельних торгах.

5. Доручити сільському голові (Лахтадир О.В.):

5.1. укласти від імені Новофедорівської сільської ради договір із ТОВ «Агро Хаммер Прайс» в особі директора Карпенко Н.І. про підготовку та проведення земельних торгів;

5.2.укласти договір оренди земельної ділянки з переможцем земельних торгів за ціною, визначеною за результатами земельних торгів.

6. Доручити спеціалісту ІІ категорії з земельних питань (Нижнику В.А.) не пізніше десяти робочих днів після підписання договору про організацію і проведення торгів передати виконавцю земельних торгів документи та матеріали на земельні ділянки (лоти), зазначені у додатку до цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії сільської ради з земельних питань.

 

 

Сільський голова                                   О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради