Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 25-03-2020, Прочитали: 22

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 18 березня 2020 року                           №554

с.Новофедорівка

 

Про передачу в оренду

земельної ділянки

ПП «Регіональна компанія

«Тавріясервіс»»

 

         Розглянувши звернення Приватного підприємства «Регіональна компанія «Тавріясервіс»» про передачу в оренду земельної ділянки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись статтями 12, 93, 122, абзацом 5 частини 1 статті 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

       1. Передати в оренду ПП «Регіональна компанія «Тавріясервіс»» терміном на  5 (п’ять) років земельну ділянку площею  - 2,9291 га з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (кадастровий номер 6522384300:02:001:0266) за адресою:                    с. Залізний Порт, вул. Морська, 1-ж, на якій розміщено будівлі та споруди МДОЦ «Дельфін».

        2. Встановити розмір орендної плати за користування земельною ділянкою на рівні 10,5  відсотків від нормативної грошової оцінки землі, що становить за рік 170170,46 грн. (сто сімдесят тисяч сто сімдесят гривень 46 коп.).

       3. Сільському голові (Лахтадир О.В.) укласти договір оренди земельної ділянки з ПП «Регіональна компанія «Тавріясервіс»»

       4. Зобов’язати ПП «Регіональна компанія «Тавріясервіс»» використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та з урахуванням усіх обтяжень та обмежень зазначені у договорі оренди земельної ділянки, та здійснити заходи щодо державної реєстрації права оренди в реєстрі.       

       5. ПП «Регіональна компанія «Тавріясервіс»» провести на прилеглій території до орендованої земельної ділянки, за власні кошти і власними силами, комплекс робіт з облаштуванням тротуарних доріжок тротуарною плиткою, обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного стану території, покращання її естетичного вигляду з урахуванням вимог Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку на території Новофедорівської сільської ради та інших вимог, передбачених чинним законодавством у сфері благоустрою, включити  дані вимоги до договору оренди земельної ділянки.

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                             О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради