Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 25-03-2020, Прочитали: 106

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 18 березня 2020 року                           553

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проектів

землеустрою щодо передачі

у власність  земельних ділянок

для товарного сільськогосподарського

виробництва, часка (пай)

 

    Розглянувши заяви громадян та додані матеріали, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 93, 116, 118, 121, 186-1 Земельного Кодексу України, ст. 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

     1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам, а саме:

1.1.гр. Грубому Михайлу Миколайовичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 20.

1.2. гр. Маслакай Андрію Павловичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 12.

1.3. гр. Чабановій Аспазії Пилипівні, щодо надання їй дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 12.

1.4. гр. Маслакай Андрію Павловичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 12.

1.5.гр. Потятинник Миколі Васильовичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 15.

1.6. гр. Леоновій Галині Анатоліївні, щодо надання їй дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 25.

1.7. гр. Семенову Анатолію Анатолійовичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 20.

1.8.Переверзі Наталії Георгіївні щодо надання їй  дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 17.

1.9.Переверзі Наталії Георгіївні щодо надання їй дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 17.

1.8.Горняк Ользі Андріївні щодо надання їй дозволу на виготовлення проекту землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель для товарного с/г виробництва, контур 5.

2.Громадянам зазначених в пункті 1 цього рішення  замовити виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження.               

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                   О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради