Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 25-03-2020, Прочитали: 19

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 18 березня 2020 року                           №552

с. Новофедорівка

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сесії

сільської ради

 

         Розглянувши заяви громадян, подання спеціаліста з земельних питань ІІ категорії Нижника В.А., враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 122, 186 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

         1. Внести зміни в раніше прийняте рішення, а саме:

1.1 рішення  чотирнадцятої сесії сьомого скликання  Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  №238  від 06.09.2017 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у постійне користування»  додавши в пункт 1 цього рішення  після слів орієнтованою площею 0,12 га : «із земель громадської забудови».

1.2 в рішення двадцять першої сесії ХХІV скликання Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  №307 від 16 січня 2004 року «Про  надання у власність земельних ділянок громадянам в с. Залізний Порт» а саме в назві даного рішення вірно читати: «Про виготовлення проектів землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок» та  відповідно внести зміни до п.1  даного рішення та викласти п.1 в наступній редакції: «Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки:  Ковалю Василю Васильовичу в с.Залізний Порт вул. Перспективна, площею 0,084 га для будівництва житлового будинку та господарських будівель та споруд, ділянка №118, з земель житлової та громадської забудови.

 2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

Сільський голова                                      О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради