Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 25-03-2020, Прочитали: 115

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 18 березня 2020 року                                 №549

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проекту

землеустрою щодо передачі

у власність земельної ділянки 

 

         Розглянувши заяви громадян та додані графічні матеріали, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 116,118,121, 186 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність громадянам, а саме:

-Гр. Назарець Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0240 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул.    Садова, б/н.

-Гр. Пінчук Раїсі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0350 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул. Д. Бідного, 36.

-Гр. Андрєєву Сергію Володимировичу для індивідуального гаражного будівництва, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул.  Морська, б/н.

-Гр. Корнійчук Наталії Анатоліївни для індивідуального гаражного будівництва, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0043 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул.1 Травня, біля будинку 67-А.

- гр. Старушко Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови площею  0,0100 га розташовану за адресою с. Залізний Порт, вул. Шкільна, біля будинку 31-г.

- гр. Старушко Василю Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови площею  0,009 га розташовану за адресою с. Залізний Порт, вул. Шкільна, біля будинку 29-А.

         2.Громадянам зазначених у пункті 1 даного рішення, замовити виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження. 

         3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                              О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради