28 жовтня 2019 року №489

Автор: Виктория от 1-11-2019, Прочитали: 95

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 28 жовтня 2019 року                                   №489

с. Новофедорівка

 

Про затвердження

детальних планів

територій 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

  

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити детальні плани території, а саме:

1.1 гр. Чабан Людмилі Федорівні на земельну ділянку загальною площею 0,0386 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Авілова, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки «для розміщення парковки автотранспорту» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі», з земель житлової та громадської забудови.

1.2 гр. Башковій Наталії Василівні на земельну ділянку площею  0,0140 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна, біля будинку 62, з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

1.3 гр. Шмигленко Галині Борисівні на земельну ділянку площею  0,2264 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. 1 Травня, буд.61, з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

1.4 гр. Галлямової Людмилі Петрівні  на земельну ділянку площею  0,1905 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Д.Бідного, земельна ділянка 38, з метою виготовлення містобудівної документації, з земель житлової та громадської забудови.

1.5 гр. Щербань Лілії Володимирівні  на земельну ділянку  орієнтованою площею 0,0174 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена за адресою: с. Залізний Порт вул. Морська буд. б/н,  з земель житлової та громадської забудови.

1.6 гр. Алхіхі Мохаммад Абделхаді на земельну ділянку в межах кварталу: 0,0100 га, з метою виготовлення містобудівних умов та обмежень при реконструкції приватної будівлі в с. Залізний Порт по вул. Морська,64-П.

1.7 гр. Марцінко Ірини Несторівни площею 0,0100 га кадастровий номер 6522384300:02:062:0111 розташовану за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с. Залізний Порт, вул. Шкільна, 59-А, для зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,075 га.

1.8 гр. Назарець Ганні Іванівні площею 0,0241 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Залізний Порт вул. Садова буд. б/н,  з земель житлової та громадської забудови.

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                  О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради