28 жовтня 2019 року №485

Автор: Виктория от 1-11-2019, Прочитали: 97

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                       РІШЕННЯ

 

від 28 жовтня 2019 року                                                                     №485       с.Новофедорівка

 

Про зміну  назви

та затвердження статуту закладу

освіти у новій редакції

 

З метою упорядкування питання управління об’єктами комунальної власності, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести у назву закладу освіти наступні зміни:

- Залізнопортівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області перейменувати  у Залізнопортівський заклад загальної середньої освіти Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

2. Затвердити Статут Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Новофедорівської сільської ради  Голопристанського району Херсонської області в новій редакції, що додається.

3. Тимчасово виконуючій обов’язки директора (Середа Н.М.) здійснити державну реєстрацію змін до установчих документів згідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова                                                                                     О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради