рішення № 479 від 28.08.19

Автор: Виктория от 4-09-2019, Прочитали: 201

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 28 серпня  2019 року                                         479

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проектів

землеустрою щодо передачі

у власність  земельних ділянок

для товарного сільськогосподарського

виробництва 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 93, 116, 118, 121, , 186-1 Земельного Кодексу України, ст. 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)» ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам, а саме:

1.1.гр. Ткаченко Марії Анатоліївні, щодо надання їй дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель резервного фонду.

1.2. гр. Кротко Надії Федорівні, щодо надання їй дозволу на виготовлення проектів землеустрою для товарного сільськогосподарського виробництва, щодо передачі земельної ділянки у власність в розмірі  частки (паю) по Новофедорівській сільській раді, Голопристанського району, Херсонської області із земель резервного фонду.

2.Громадянам Ткаченко М.А., Кротко Н.Ф.,  замовити виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження.                

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                       О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради