рішення № 459 від 05.07.2019

Автор: Виктория от 11-07-2019, Прочитали: 161

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 05 липня 2019 року                                              459

с. Новофедорівка

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сесії

сільської ради 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 93 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в раніше прийняте рішення сільської ради, а саме:   1.1 пункт 2 рішення сорокова сесії  VI скликання №517 від 12 лютого 2014 року вірно читати «Толошному Ю.П. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.2. пункт 2 рішення сорок п’яту сесії  VI скликання № 591 від 17 жовтня 2014 року вірно читати «ФОП Безугла С.А. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.3. пункт 2 рішення четвертої сесії  VII скликання № 31 від 28 січня 2016 року вірно читати «Пшеніцину В.М. та Пшеніциній Т.В. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.4. пункт І. 2 рішення шостої сесії  VII скликання № 83 від 02 червня 2016 року вірно читати «ФОП Толошному О.П. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

пункт ІІ. 2 рішення шостої сесії  VII скликання № 83 від 02 червня 2016 року вірно читати «ФОП Урсалу Д.В. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

пункт ІІІ. 2 рішення шостої сесії  VII скликання № 83 від 02 червня 2016 року вірно читати «Романюку О.Я. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.5. пункт 2 рішення восьмої сесії  VII скликання № 123 від 29 вересня 2016 року вірно читати «ПП «ГАЛАГАН-ТРАНС» укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.6. пункт 2 рішення дев’ятої  сесії VII скликання № 152 від 20 грудня 2016 року вірно   читати «Кочерзі Т.В. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.7.пункт 2 рішення тринадцятої сесії  VII скликання № 218 від 10 липня 2017 року вірно читати «Бабічу А.М. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.8. пункт 2 рішення сімнадцятої сесії  VII скликання № 281 від 22 грудня 2017 року вірно читати «Поповичу І.С. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.9. пункт 2 рішення вісімнадцятої сесії  VII скликання № 293 від 14 лютого 2018 року вірно читати «Велігурському Є.М. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.10. пункт 2 рішення дев’ятнадцята сесії  VII скликання № 313 від 04 квітня 2018 року вірно читати «Кліменко О.В.» укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.11. пункт І. 2 рішення шостої сесії  VII скликання № 361 від 26 вересня 2018 року вірно читати «Шандрі Т.В. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

пункт ІІ. 2 рішення двадцять друга сесії  VII скликання № 361 від 26 вересня 2018 року вірно читати «ФОП Толошному О.П. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

1.12. пункт 2 рішення двадцять четвертої сесії  VII скликання № 396 від 24 грудня 2018 року вірно читати «Ромащенко Р.О. укласти трьохсторонній договір з Новофедорівською сільською радою та організацію з проведення експертної грошової оцінки  робіт з проведенням експертної грошової оцінки земельної ділянки».

2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                     О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради