рішення № 438 від 08.05.2019

Автор: Виктория от 15-05-2019, Прочитали: 296

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯVІІ СКЛИКАННЯ

                                                              РІШЕННЯ

 

від 08 травня 2019 року                          438

с. Новофедорівка

 

Про надання  щорічної

основної відпустки

секретарю сільської ради

Грабован Т.М.

 

          Заслухавши секретаря сільської ради Грабован Т.М. про надання їй І частини щорічної основної відпустки  відповідно до графіку відпусток на 2019 рік, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись статтею 6 Закону України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі» (зі  змінами), статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,   

 

В И Р І Ш И Л А:        

 

1.Надати секретарю  Новофедорівської сільської ради, Грабован Тетяні Миколаївні, І частину щорічної основної відпустки, за термін праці з 22 грудня 2018 року по 21 грудня 2019 року, на 14 календарних днів, а саме:

-  з 13 травня 2019 року по 26 травня 2019 року включно, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2.Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                    О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради