рішення № 436 від 08.05.2019

Автор: Виктория от 15-05-2019, Прочитали: 170

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 08 травня 2019 року                                                                             №436

с. Новофедорівка

 

Про затвердження Порядку

проведення громадського обговорення

з питань добровільного об’єднання

територіальних громад

 

З метою створення нормативно-правової бази для реалізації законного права мешканців територіальної громади Новофедорівської сільської ради на участь в обговоренні ініціативи, перспектив, наслідків і прийнятті рішень з питання добровільного об’єднання територіальної громади Новофедорівської сільської ради з суміжними територіальними громадами, взаємодії органів місцевого самоврядування, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів. Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтями  25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, що додається.   

2.  Діловоду виконавчого комітету Новофедорівської сільської ради Міщенко В.В. оприлюднити дане рішення на офіційному сайті веб-сайті Новофедорівської сільської ради.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

 

Сільський голова                                           О.В.Лахтадир

otg.doc [70 Kb] (cкачувань: 8)

 

Категорія: Рішення сільської ради