рішення № 428 від 20.03.2019

Автор: Виктория от 26-03-2019, Прочитали: 102

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ШОСТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

 

від 20 березня  2019 року                 428

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

          Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детального плану території громадянам, а саме:

1.1 гр. Кавурі Наталії Миколаївні, щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0100 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. 1 Травня, біля будинку 99 з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, з земель житлової та громадської забудови.

2. Визначити замовником розроблення детальних планів території виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.

3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Херсонської області:

3.1. Забезпечити організацію проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проектів  детального плану території.

3.2. Забезпечити укладання трьохстороннього договору на розроблення детального плану території з ліцензованою проектною організацією і громадянами, зазначеними в п. 1 цього рішення, за рахунок коштів громадян зазначених в п. 1 цього рішення.

         4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійної комісії сільської ради з земельних питань земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                        О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради