рішення № 427 від 20.03.2019

Автор: Виктория от 26-03-2019, Прочитали: 233

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯVІІ СКЛИКАННЯ

                                                           РІШЕННЯ

 

від 20 березня 2019 року                                 427

с. Новофедорівка

 

Про надання  щорічної

основної відпустки

сільському голові

Лахтадир О.В.

 

          Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй щорічної основної відпустки відповідно до графіку відпусток на 2019 рік, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів,відповідно до умов колективного договору, керуючись статтею

6 Закону України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі»

(зі  змінами), статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,   

 

В И Р І Ш И Л А:        

 

1.Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради, Лахтадир Олені Василівні, щорічну основну відпустку, за термін праці з 03 листопада 2018 року по 02 листопада 2019 року, на 15 календарних днів, а саме:

-  з 15 квітня 2019 року по 30 квітня 2019 року включно, з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

 2.На вищезазначений період відпустки сільського голови Новофедорівської  сільської ради  Лахтадир О.В. обов’язки сільського голови покласти на секретаря Новофедорівської сільської ради  Грабован Т.М. 

3.Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та оприлюднити на офіційному веб-сайті сільської ради.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                         О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради