Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 21-11-2018, Прочитали: 316

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                      РІШЕННЯ

 

від 15 листопада 2018 року                          378

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проектів

землеустрою щодо передачі

у власність земельних ділянок

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12, 116,118,121, 186 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада, 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність громадянам, а саме:

1.1 Гр. Богуславському Геннадію Михайловичу для індивідуального гаражного будівництва, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул. Морська, б/н.

1.2 Гр. Балаушко Олені Миколаївні для індивідуального гаражного будівництва, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0100 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул. Морська, б/н.

1.3Гр. Ісаєву Володимиру Євгеновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,0900 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул. Кооперативна, б/н.

          2.Громадянам Богуславському Г. М., Балаушко О. М., Ісаєву В. Є. замовити виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність в землевпорядній організації та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження. 

          3.Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                            О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради