Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 2-08-2018, Прочитали: 646

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                            РІШЕННЯ

 

від  27 липня  2018 року                    

с. Новофедорівка

 

Про відмову на

подані заяви громадян 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12, 93, 118, 122, Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Відмовити громадянам, а саме:

1.1 гр. Вороніну Миколі Олеговичу щодо надання йому дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0100 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Садова, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, з земель житлової та громадської забудови.

1.2 гр. Максимець Василю Олексійовичу щодо надання йому дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0400 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна, б/н з метою виготовлення містобудівної документації, з земель житлової та громадської забудови.

1.3 гр. Сон Ельзи  щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,1600 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна, 51 з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

1.4 гр. Назарець Ганни Іванівни щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0241 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Садова, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

          2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                              О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради