Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 2-08-2018, Прочитали: 349

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 27липня 2018 року                                                                          №342

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

Розглянувши заяви громадян, керуючись статтями 21,24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Надати дозвіл на виготовлення детальних планів територій громадянам, а саме:

1.1 гр. Прошинській Ользі Ігорівні, щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0100 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Морська, б/н з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва, з земель житлової та громадської забудови.

1.2 гр. Дударю Ігорю Михайловичу, щодо надання йому дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,0659 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Шкільна, 43 г з метою виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки під комерційну діяльність, з земель житлової та громадської забудови.

1.3 гр. Коньковій Валентині Григорівні, щодо надання їй дозволу на виготовлення детального плану території на земельну ділянку площею  0,2500 га розташовану за адресою с. Залізний Порт вул. Миру, 25 з метою виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з земель житлової та громадської забудови.

2. Визначити замовником розроблення детальних планів території виконавчий комітет Новофедорівської сільської ради.

3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Херсонської області:

3.1. Забезпечити організацію проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час обговорення проектів  детального плану території.

3.2. Забезпечити укладання трьохстороннього договору на розроблення детального плану території з ліцензованою проектною організацією і громадянами, зазначеними в п. 1 цього рішення, за рахунок коштів громадян зазначених в п. 1 цього рішення.

          4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійної комісії сільської ради з земельних питань земельну комісію сільської ради.

 

 

Сільський голова                                                                               О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради