Рішення сільської ради

Автор: Секретар от 2-08-2018, Прочитали: 99

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 27 липня 2018 року                                             №340

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу

на розробку проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення

 земельної ділянки

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з земельних питань, керуючись статтями 12, 20, 122 Земельного кодексу України, статтею 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 56 Закону України «Про землеустрій», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Надати дозвіл виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області на виготовлення детального плану території в межах кварталу вул. Шкільної в с. Залізний Порт на земельну ділянку комунальної власності орієнтовною площею 0,25 га, яка є частиною земельної ділянки площею 0,50 га (кадастровий номер 6522384300:02:065:0296) по зміні цільового призначення із земель житлової та громадської забудови цільове призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, а саме для будівництва лікарської амбулаторії.

  2.Надати виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 0,25 га, яка є частиною земельної ділянки площею 0,50 га (кадастровий номер 6522384300:02:065:0296), що розташована в адміністративних межах Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області (с. Залізний Порт, вул. Шкільна. б/н)  зі зміною цільового призначення із земель житлової та громадської забудови  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, а саме для будівництва лікарської амбулаторії.

3. Виконавчому комітету Новофедорівської сільської ради:

<!-- [if !supportLists] --> 1.1.  Забезпечити виготовлення детального плану території та проекту землеустрою з дотриманням вимог чинного законодавства України.

<!-- [if !supportLists] --> 1.2. Виготовлені детальний план території та проект землеустрою подати на затвердження сесії сільської ради.

4.Вважати таким, що втратило чинність рішення дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання Новофедорівської сільської ради від 04 квітня 2018 року

№ 316 «Про розгляд звернення Голопристанської районної державної адміністрації про виділення земельної ділянки для будівництва та розміщення лікарської амбулаторії».

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з земельних питань.

 

Сільський голова                                               О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради