Про затвердження детальних планів територій

Автор: Виктория от 11-04-2018, Прочитали: 297

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 04 квітня  2018 року                      №312

с. Новофедорівка

 

Про затвердження

детальних планів

територій 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

  

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити детальні плани територій наступним громадянам, а саме:

1.1 гр. Каращук Наталії Володимирівни, загальною площею 0,1600 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Миру, 43 в с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.2 гр. Бондар Віктору Анатолійовичу, загальною площею 0,2500 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Української Армії, 6 в с. Новофедорівка, Голопристанського району, Херсонської області.

1.3 гр. Петрову Валерію Олександровичу, загальною площею 0,0089 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва по вул. Садова, б/н в с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.4 гр. Саєвич Ніні Григорівні, загальною площею 0,0053 га для подальшого виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі у власність земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва по вул. Шкільна, б/н в с. Залізний Порт, Голопристанського району, Херсонської області.

1.5 гр. Вєтрову Віктору Федоровичу, загальною площею 0,0600 га для отримання містобудівних умов по вул. Шкільна, б/н в с. Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області.

         2. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                           О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради