Про виготовлення проектів землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок

Автор: Виктория от 11-04-2018, Прочитали: 294

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 04 квітня 2018 року                                    310

с. Новофедорівка

 

Про виготовлення проектів

землеустрою щодо передачі

у власність земельних ділянок

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст.ст.12,116,118,121,186 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

         1. Надати громадянам дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, а саме:

1.1 Гр. Коцюбі Руслані Олександрівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,1800 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Залізний Порт, вул. Садова, б/н.

1.2 Гр. Швораку Сергію Васильовичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою, щодо передачі земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель житлової та громадської забудови, орієнтовною площею 0,2500 га за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н, с. Новофедорівка, вул.  Української Армії.

         2. Громадянам Коцюбі Р.О., Швораку С.В. замовити в землевпорядній організації виготовлення проектів землеустрою, щодо передачі земельних ділянок у власність та подати до Новофедорівської сільської ради на затвердження. 

         3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                             О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради