СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ

Автор: Сільрада от 28-12-2017, Прочитали: 220

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 22 грудня 2017 року№266

с. Залізний Порт

 

Про Програму розвитку

дошкільної освіти на території

Новофедорівської сільської ради

на 2018-2019 роки

 

З метою створення належних умов для всебічного розвитку дітей у дошкільних начальних закладів, збільшення охоплення дітей дошкільною освітою, відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», Про дошкільну освіту», Указу Президента України від N 503 від 06.06.2014 « Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей», керуючись п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування України», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму розвитку дошкільної освіти на території Новофедорівської сільської ради на 2018- 2019 роки (далі – Програма), що додається.

2. Виконавчому комітету та виконавцям Програми, затвердженої цим рішенням забезпечити реалізацію встановлених завдань, про хід якої звітувати на кінець поточного року.

3. У разі потреби ініціювати внесення змін чи доповнень до Програми коригування фінансових показників – за узгодженням з головним бухгалтером сільської ради, супроводжуючи пропозиції щодо змін чи доповнень при розгляді на засіданнях відповідних постійних комісій та сесії сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

 

 

Сільський голова О.В. Лахтадир

doshkilna.doc [122 Kb] (cкачувань: 2)

 

 

 

Категорія: Рішення сільської ради