СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ

Автор: Сільрада от 28-12-2017, Прочитали: 187

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 22 грудня 2017 року                               № 265

с. Залізний Порт

 

Про сільський бюджет

на 2018 рік

 

Розглянувши, схвалений виконавчим комітетом та попередньо розглянутий постійною комісією з питань планування бюджету, фінансів сільської ради, проект сільського бюджету на 2018 рік, керуючись Бюджетним кодексом України (зі змінами), статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Визначити на 2018 рік:

-  доходи сільського бюджету у сумі 9 342 400 гривень, в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 8 512 600 гривень, доходи спеціального фонду сільського бюджету – 829 800 гривень (додаток 1);

-  видатки сільського бюджету у сумі 9 342 400 гривень, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 5 052 600 гривень, видатки спеціального фонду сільського бюджету – 4 289 800 гривень (додаток 2);

          - профіцит загального фонду сільського бюджету в сумі 3 460 000                           гривень  згідно з додатком 2.1 до данного рішення;

- дефіцит спеціального фондусільськогобюджету в сумі 3 460 000                       гривень згідно з додатком 2.1 до данного рішення.

         2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету в сумі  20 000 гривень.

3.Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку(додаток 3).

4. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

          - забезпечення продуктами харчування;

          - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

          - поточні трансферти населенню.

5. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 5 369 100 гривень (додаток 4).

6. Керівникам бюджетних установ сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання та  водовідведення, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

7. Надати дозвіл в.о.головного бухгалтера здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу  бюджетних призначень по загальному та спеціальному (за винятком власних надходжень бюджетних установ) фондах, а по тих статтях, які затверджуються рішенням сільської ради, тільки на підставі змін, внесених до рішення.

8. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені ст.64 Бюджетного кодексу України , а саме: акцизний податок, податок на майно, земельний податок, туристичний збір, єдиний податок, інші  податки та збори .

9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині доходів такі надходження: екологічний податок, власні надходження бюджетних установ, кошти від продажу землі.

10.Надати право  сільському голові укладати в установленому законом порядку угоди на здійснення передачі міжбюджетних трансфертів між сільськими бюджетом та іншими бюджетами.

11.Дозволити використання готівкових коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування, канцелярських та господарських товарів, оплату інших послуг.

12.Дозволити здійснювати попередню оплату товарів, послуг та робіт відповідно до постанови КМУ  №117 від 23.04.2014р. в межах бюджетного періоду.

13.Відповідно до частини 4 статті 80 Бюджетного кодексу України головному бухгалтеру щоквартально звітувати перед сесією сільської ради про хід виконання сільського бюджету.

14.Додатки №1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

          15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування  бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                              О.В.Лахтадир

dodatok-1.rtf [106.96 Kb] (cкачувань: 5)

 

dodatok-2.rtf [135.95 Kb] (cкачувань: 3)

 

dodatok-3.xls [33 Kb] (cкачувань: 2)

 

dodatok-4.doc [56 Kb] (cкачувань: 2)

 

Категорія: Рішення сільської ради