СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ РІШЕННЯ

Автор: Сільрада от 28-12-2017, Прочитали: 178

<!-- [if gte mso 9]> 800x600 <!-- [if gte mso 9]> Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 <!-- [if gte mso 9]> <!-- [if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                          СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

                                                         РІШЕННЯ

 

 

від 22 грудня 2017 року                                                                           №271

с. Залізний Порт

 

Про затвердження

Порядку щодо здійснення

допорогових закупівель

          

          Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі ”, Постанови

  Кабінету  Міністрів  України  від 24.02.2016  N 166  "Про  затвердження Порядку

  функціонування   електронної системи  закупівель  та  проведення авторизації

  електронних  майданчиків",  наказу Міністерства  економічного розвитку  і

  торгівлі  України  від 18.03.2016 N 473 "Про визначення

  веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної

  системи закупівель та забезпечення його функціонування", сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.                        1.Затвердити  Порядок  здійснення  допорогових  закупівель  (далі - Порядок), що додається.

2.                      2. Здійснювати допорогові закупівлі відповідно до цього Порядку.

        3.Функції щодо допорогових закупівель покласти на тендерний комітет, склад якого затверджено рішенням сесії №72 від 02.06.2016 року та «Про затвердження складу тендерного комітету» та відповідно до  рішенням сесії №240 від 25.10.2017 року «Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №72 від 02.06.2016 «Про затвердження складу тендерного комітету».  

4.                      4. Довести дане рішення до відома усіх працівників сільської ради та підпорядкованих установ.

5.                       5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                   О.В.Лахтадир

 

 

 

 

 

Додаток

рішення сесії

від 22 грудня 2017

№271

 

Порядок  здійснення  допорогових  закупівель

 по Новофедорівській сільській раді

1.   Цей Порядок розроблено на підставі абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі”  та абзацу 21 пункту 12 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 N 166 та наказу  ДП "Зовнішторгвидав України” вiд 13.04.2016 N 35.

2.   Порядок здійснення допорогових закупівель (далі - Порядок) застосовується у разі проведення  відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт із використанням (без використання) електронної системи закупівель під час здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону, а саме:

для товарів та послуг – 200 тис. грн ( 1 млн. грн.)

для робіт                     – 1,5 млн. грн ( 5 млн. грн ).

3.   Рішення щодо застосування закупівлі через електронну систему приймається тендерним комітетом та оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні. У разі відмови члена тендерного комітету підписати протокол, про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови.

4.   Засідання є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів тендерного комітету.

5.   Рішення приймаються простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів, голос голови тендерного комітету є вирішальним.

6.   Під час здійснення Закупівель, члени тендерного комітету повинні дотримуватися таких принципів здійснення закупівель:

-     добросовісна конкуренція серед учасників;

-     максимальна економія та ефективність;

-     відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;

-     недискримінація учасників;

-     об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій;

-     запобігання корупційним діям і зловживанням.

7.                Комітет відповідає за організацію та проведення процедури закупівель та  у процесі роботи він забезпечує реалізацію таких функцій:

-   планування закупівель, складання та затвердження додатку до річного плану закупівель;

-  визначення предмета закупівлі відповідно до встановленого  Порядку, затвердженого наказом  Мінекономрозвитку наказом Міекономрозвитку від 17.03.2016 №454;

-     здійснення вибору процедури закупівлі та її проведення;

-    забезпечення рівних умов для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця;

- забезпечення складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань закупівель;

- забезпечення оприлюднення звіту про укладені договори в системі електронних закупівель щодо публічних закупівель відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»;

-  здійснення інших дій, передбачених наказом  ДП "Зовнішторгвидав України” вiд 13.04.2016 N 35.

8. У разі прийняття рішення щодо проведення допорогової закупівлі через електронну систему, закупівля проводиться тендерним комітетом відповідно до наказу  ДП "Зовнішторгвидав України вiд 13.04.2016 N 35.

9.   При проведенні допорогової закупівлі без застосування електронної системи, голова тендерного комітету може залучити інших працівників установи (організації, підприємства) для проведення аналізу попереднього досвіду закупівлі цієї ж або подібної продукції як в розрізі технологічних аспектів, так і постачальників, цін тощо.

10.Після проведеного попереднього аналізу закупівлі, голова тендерного комітету вносить на засідання тендерного комітету питання щодо узгодження проекту договору на закупівлю з обґрунтуванням ціни закупівлі.

11.Керівник установи (організації, підприємства) приймає рішення щодо укладення договору, враховуючи рішення тендерного комітету щодо закупівлі.

12.Відповідальність за оприлюднення звіту про укладені договори в електронній системі несуть голова та секретар тендерного комітету.

 

Категорія: Рішення сільської ради