рішення № 256 від 23.11.2017

Автор: Виктория от 29-11-2017, Прочитали: 932

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 23 листопада 2017 року                                           256

с. Залізний Порт

 

Про надання  щорічної

основної відпустки

сільському голові

Лахтадир О.В.

        

         Заслухавши сільського голову Лахтадир О.В. про надання їй щорічної основної відпустки, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, відповідно до умов колективного договору, керуючись Законом України «Про відпустки», Постановою КМУ № 268 від 09 березня 2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1. Надати сільському голові Новофедорівської сільської ради Лахтадир Олені Василівні, щорічну основну відпустку, за термін праці з 03 листопада 2016 року по 02 листопада 2017 року, на 30 календарних днів, з 27 листопада 2017 року по 20 грудня 2017 року включно та з 26 грудня по 31 грудня 2017 року включно,   з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

       2.На вищезазначений період відпустки сільського голови обов’язки сільського голови покласти на Грабован Т.М.

       3. Діловоду Міщенко В.В. ознайомити з даним рішенням сесії працівників Новофедорівської сільської ради та жителів територіальної громади шляхом оприлюднення даного рішення  на офіційному веб-сайті сільської ради.

       4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, законності і захисту прав громадян, з питань екології і охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                    О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради