рішення № 257 від 23.11.2017

Автор: Виктория от 29-11-2017, Прочитали: 601

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 23 листопада  2017 року                257

с. Залізний Порт

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детальних планів територій громадянам, а саме:

1.1 Благій Олексій Методійович та Благій Світлана Григорівна  на земельну ділянку  орієнтованою площею 0,2500 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Новофедорівка вул. Української Армії (Жовтнева), буд. 10 для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність

1.2 Богатирьовій Ользі Володимирівні та Богатирьову Юрію Георгійовичу на земельну ділянку площею 0,3906 га для подальшого отримання містобудівних, яка розміщена умов за адресою: с. Залізний Порт, вул. Шкільна, 2 (кадастровий номер 6522384300:02:001:0139).

1.3 Панченко Віталію Вікторовичу  на земельну ділянку площею 0.0667 га для подальшого отримання містобудівних умов, яка розміщена за адресою: с. Залізний Порт, вул. Шкільна (кадастровий номер 6522384300:02:001:0018).

1.4 Малюченко Тетяні Анатоліївні на земельну ділянку  орієнтованою площею 0,2500 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Новофедорівка вул. Української Армії (Жовтнева), буд. 21 для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність.

1.5 Добровольському Станіславу Миколайовичу на земельну ділянку площею 0,0037 га для подальшого отримання містобудівних умов, яка розміщена за адресою: с. Залізний Порт, на території ринку «Приморський» .

1.6 Толошній Наталії Володимирівні на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0300 га з метою виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду під нерухоме майно за адресою: Залізний Порт, вул. Шкільна, 2.

 1.7 Щербань Лілії Володимирівні на земельну ділянку  орієнтованою площею 0,0200 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Залізний Порт вул. Морська буд. б/н  для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність.

1.8 Вєтрову Віктору Федоровичу на земельну ділянку  площею 0,0600 га для подальшого отримання містобудівних умов, яка розміщена за адресою: с.Залізний Порт, вул.Шкільна,б/н (кадастровий номер 6522384300:02:065:0265).

1.9 Шляжко В’ячеславу Степановичу на земельну ділянку  площею 0.15 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна буд. 32  для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність.

1.10 Кузьменко Сергію Анатолійовичу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0156  га з метою виготовлення проекту землеустрою для обслуговування магазину-павільйону, яка розміщена  за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна буд. 40-б  для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду.  

1.11 Шмигленко Галині Борисівні  на земельну ділянку площею 0,2500 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, яка розміщена  за адресою: с. Залізний Порт вул. Морська буд. б/н  для подальшого виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність.           

2. Інвестором з фінансування робіт з розробки детальних планів територій визнати гр. Благій О.М. та Благій С. Г., Богатирьову О.В. та Богатирьова Ю. Г., Панченко В. В., Малюченко Т. А., Добровольського С.М., Толошну Н. В., Щербань Л.В., Вєтрова В. Ф., Шляжко В.С. Кузьменко С. А., Шмигленко Г. Б..

3. Укласти тристоронній договір на розроблення детального плану території, вказаного в пункті 1 цього рішення, між виконавчим комітетом Новофедорівською сільської ради, громадянином та розробником детального плану територій.

         4. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                           О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради