Про внесення змін в раніше прийняті рішення сесії сільської ради

Автор: Виктория от 31-10-2017, Прочитали: 86

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П’ЯТНАДЦЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від  25 жовтня 2017 року                                     247

с. Залізний Порт

 

Про внесення змін в раніше

прийняті рішення сесії

сільської ради 

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 93 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни в раніше прийняті рішення сесії сільської ради, а саме: в рішення восьмої сесії VІІ скликання №120 від 29.09.2016 «Про надання дозволу на розробку детального планування території»,  а саме:

1.1  Внести зміни до п.2 зазначеного рішення,  а саме в його частині

у пункті 1.27  «гр. Борисенку Миколі Павловичу в межах кварталу вулиць Шкільна, Морська, та проїздами між кафе-баром «Алігатор» і пансіонатом «Фаворит» та кафе-баром «Тройка» і магазином «Морячок» для реконструкції та будівництва під готельно-розважальний комплекс, орієнтовною площею 0.0651 га за адресою: вул. Морська 64-Б в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».

1.2  Внести зміни до п.2 зазначеного рішення,  а саме в його частині у пункті 1.26  «гр. Щербакову Олександру Васильовичу в межах кварталу вулиць Шкільна, Морська, та проїздами між кафе-баром «Алігатор» і пансіонатом «Фаворит» та кафе-баром «Тройка» і магазином «Морячок» для реконструкції та будівництва об’єкту туристичної інфраструктури та закладу громадського харчування під готельно-розважальний комплекс, орієнтовною площею 0.0355 га за адресою: вул. Морська 64-В в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».

2. Внести зміни в раніше прийняте рішення сесії сільської ради, а саме: в рішення двадцять першої сесії ХХІV скликання №307 від 16.01.2004 «Про надання у власність земельних ділянок в с. Залізний Порт»,  а саме:

2.1  Внести зміни до п.1 зазначеного рішення,   а саме: «надати дозвіл Атанову Віталію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність за адресою: вул. Перспективна б/н орієнтовною площею 0,084 га в с. Залізний Порт, Голопристанського р-ну, Херсонської області».      

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                            О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker