Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій

Автор: Виктория от 31-10-2017, Прочитали: 73

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П’ЯТНАДЦЯТАСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 25 жовтня  2017 року                                          244

с. Залізний Порт

 

Про надання дозволу на

виготовлення детальних

планів територій

 

         Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», Земельним Кодексом України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл на виготовлення детального плану території громадянам, а саме:

1.1 Джуринському Геннадію Анатолійовичу в межах кварталу на земельну ділянку  орієнтованою площею 0,035 га з метою в подальшому зміни цільового призначення земельної ділянки  за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна, буд. б/н .

1.2 Богуславському Геннадію Михайловичу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,01 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва індивідуального гаража  за адресою: с. Залізний Порт вул. Морська, буд. б/н

1.3 Атанову Віталію Олександровичу на земельну ділянку орієнтованою площею 0,084 га з метою виготовлення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  за адресою: с. Залізний Порт вул. Перспективна, буд. б/н .

2. Замовником на виконання детальних планів територій зазначених п.1 пп.1.1 -1.3 даного рішення  визнати виконавчий комітет сільської ради.

         3. Інвесторами з фінансування робіт з розробки детальних планів території визнати Джуринського Г.А.(пп.1.1), Богуславського Г.М., (пп.1.2) Атанова В.О(пп.1.3).

4. Укласти тристоронній договір на розроблення детальних планів територій, вказаних в пункті 1 пп.1.1 -1.3 цього рішення, між виконавчим комітетом Новофедорівською сільської ради, громадянином та розробником детального плану територій.

         5. Контроль за виконання даного рішення покласти на земельну комісію сільської ради.

 

Сільський голова                                   О.В. Лахтадир

Категорія: Рішення сільської ради

 
Херсонский ТОП eXTReMe Tracker