Про погодження на внесення змін до договору оренди земельної ділянки, поновлення терміну його дії шляхом укладення додаткової угоди

Автор: Виктория от 12-09-2017, Прочитали: 662

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 06 вересня 2017 року                                      236

с. Залізний Порт

 

Про погодження на внесення

змін до договору оренди земельної

ділянки, поновлення терміну його дії

шляхом укладення додаткової угоди

 

Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії сільської ради з земельних питань, керуючись ст. ст. 12, 93, 124 Земельного Кодексу України, ст. 30 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада,          

 

В И Р І Ш И Л А:        

           1. У зв’язку із купівлею-продажею об’єкту нерухомого майна, а саме: приміщення сезонного типу для тимчасового проживання, житлове приміщення, господарчі будівлі та споруди  за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна  47-к у власність погодити внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 05.05.2017 року кадастровий номер земельної ділянки: 6522384300:02:066:0027 укладеного між Новофедорівською сільською радою та гр. Шапар Валентиною Іванівною – змінити сторону орендаря з гр. Шапар В.І. на гр. Довганя Вадима Петровича, без зміни меж земельної ділянки, її цільового призначення, інших суттєвих умов договору, орендну плату встановити в розмірі 10,5% від нормативної грошової оцінки та укласти відповідну додаткову угоду.

         1.1. Укласти додаткову угоду до договору оренди зазначеного п.1 даного рішення  терміном на 5 (п’ять) років.

        1.2. Уповноважити сільського голову Лахтадир О.В. на підписання додаткової угоди визначеної п.1 даного рішення.

        1.3. Договірні відносини з гр. Шапар В.І. припинити з моменту  реєстрації додаткової угоди з гр. Довгань В.П.

        2. В зв’язку із купівлею-продажею об’єкту нерухомого майна, а саме: кафе-бару «Алые Паруса»  за адресою: с. Залізний Порт вул. Шкільна  53-М погодити внесення змін до договору оренди  земельної ділянки від 06 вересня 2012 року, кадастровий номер земельної ділянки: 6522384300:02:001:0036, укладеного між Новофедорівською сільською радою та ФОП Присяжнюк Анатолієм Івановичем – змінити сторону орендаря з ФОП Присяжнюк А.І. на гр. Подмазіну Людмилу Іванівну без зміни меж земельної ділянки, цільового призначення, інших суттєвих умов договору, поновити термін дії зазначеного договору оренди земельної ділянки на 10(десять) років, орендну плату встановити в розмірі 11,5% від нормативної грошової оцінки та укласти відповідну додаткову угоду.

2.1. Уповноважити сільського голову Лахтадир О.В. на підписання додаткової угоди визначеної п.2 даного рішення.

2.2. Договірні відносини з ФОП Присяжнюк А. І. припинити з моменту укладення додаткової угоди з гр. Подмазіною Л. І.

          3. Спеціалісту ІІ категорії з земельних питань Нижнику В.А. зареєструвати вищезазначені додаткові угоди визначені даним рішенням відповідно до вимого чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з земельних питань.

 

Сільський голова                                       О.В. Лахтадир

 

Категорія: Рішення сільської ради